איך מתכננים גאנט שיווק שנתי ועובדים איתו צעד אחרי צעד!

ההדרכה במתנה!

שתקנה לך את הידע, המיומנויות והפרקטיקה לתכנן את שיווק העסק שלך טוב הרבה יותר ולהשיג את המטרות והיעדים העסקים בצורה פשוטה ואפקטיבית משמעותית ממה שהכרת עד עכשיו 😊

איך מתכננים גאנט שיווק שנתי

כי מומלץ לעבור מהערכת חסר לשגשוג עסקי!

ידעת שלרוב אנחנו לוקים בהערכת חסר ביחס למה שאנו יכולים להשיג בעסק שלנו בשנה אחת, ובמקביל סובלים מהערכת יתר של מה שאנו מסוגלים להשיג בזכות השיווק שלנו בחודש או ביום אחד?

הזוי אבל זה המצב. לטווח הקצר אנחנו מאמינים שיכולים להשיג הרבה יותר לקוחות, הכנסות ולידים ממה שאנחנו שיכולים לטווח הארוך!

ולמה זה לא משרת אותנו?

בגלל שרובנו רצים עם העסק שלנו והשיווק שלו בעיקר למרחקים קצרים ולא מתכננים מספיק לטווח הארוך, במצב הזה אנו מאוד מתוסכלים שבטווח הקצר, השגנו פחות לקוחות, הכנסות ורווחים ממה שהערכנו ושאפנו.

כולנו רוצים לדעת איך יוצאים מהפלונטר והופכים את התיסכול לסיפוק ושגשוג- לא ככה?

כולנו רוצים לדעת איך יוצאים מהפלונטר והופכים את התיסכול לסיפוק ושגשוג- לא ככה?

איך מתכננים גאנט שיווק שנתי - מירי גד מסיקה

מה עושים? פשוט מתכננים את השיווק שלנו!

ועל זה בדיוק אני מדברת בהדרכה הזו: איך ליצור לעצמינו טבלת תכנון שנתי של השיווק שתאפשר לנו להשיג את המטרות והיעדים להם אנו שואפים ואולי אפילו מעבר.

אז מי לא היה רוצה ללמוד איך לנהל את שיווק העסק בעזרת כזו טבלה פשוטה, אפקטיבית ומופלאה המבוססת רק על מה שיש ויש??

הגאנט פותח על ידי במהלך 19 השנים האחרונות, כבכירה בעולם השיווק במהלך עבודתי עם המותגים הגדולים במשק כמו כללית סמייל, כללית אסתטיקה, כללית רפואה משלימה, סלקום, תנובה ועוד.

את הגאנט התאמתי בשנים האחרונות לעסקים קטנים ובינוניים כדי שגם הם יוכלו לנהל את השיווק שלהם כמו הגדולים ולהתפתח ולגדול משמעותית בזכות תכנון השיווק שלהם.

לצפייה יש למלא את הפרטים

המייל שלך לא יעבור לגורם שלישי אני מכבדת את הפרטיות שלך