קצת עלי

סדנת מיתוג עסקי ✔️ פשוט לעורר השראה עסקי

מירי גד-מסיקה

היי שוב 😊 שמי מירי גד מסיקה ואני עוסקת בתכנון אסטרטגיה שיווקית, התפתחות עסקית ואישית ויצירת הרגלי שיווק מקדמים.

דרכי בתחום השיווק עשירה ומגוונת ונמשכת על פני כ 20 שנים.
התפקיד הראשון שלי בתחום היה מתכננת מחקר ואסטרטגיה במשרדי הפרסום פובליסיס וגלר נסיס מהמובילים בתחום באותם שנים. בין לקוחותיי באותה תקופה היו: תנובה, קוקה קולה, פרוקטר אנד גמבל, יוניליבר, UNI ועוד.

עיקר הקריירה שלי התמקד בתפקידי ניהול שיווק בארגונים גדולים.

תחילה ב"כללית" שם ניהלתי את המותגים כללית סמייל וכללית רפואה משלימה ובהמשך קודמתי ומוניתי לנהל את מערך השיווק הארצי של כללית אסתטיקה. כמנהלת שיווק של כללית אסתטיקה השקתי את המותג בארץ והבאתי לגידול משמעותי בהיקף המכירות והרווחים של הארגון.

בין תפקידיי שימשתי גם כמנהלת התקשורת השיווקית של חברת ההייטק i whey mobile  והייתי אחראית על השקת המותג בארץ בשיתוף סלקום ובחו"ל במסגרת תערוכת הסלולר בברצלונה.

התפקיד המשמעותי שקינח את התקופה שלי כשכירה היה כשותפה להקמת מוזיאון המדע הגדול בישראל- פארק קרסו למדע. במסגרת התפקיד הקמתי בניתי וניהלתי את מערך השיווק. הייתי אחראית להשקת המוזיאון, ולהבאת 100,000 מבקרי התיירות הראשונים לעיר באר שבע.

לאחר שלל תפקידים, עשיתי שינוי משמעותי בעבורי והענקתי כפרילנס שירותי ניהול שיווק ופיתוח עסקי למספר עסקים בינוניים במקביל. הקמתי אתרי איקומרס ובתחומים שבאותה תקופה נמכרו בחנויות פיזיות בלבד והבאתי לגידול מקסימלי של 800% במכירות תוך 2.5 שנים.

משנת 2018 אני בעלת עסק עצמאי לייעוץ להרצאות, סדנאות קורסים.

עובדת עם ארגונים לצד, עסקים קטנים. מעניקה שירותי ייעוץ, הדרכה והנחייה לתכנון אסטרטגיה שיווקית, תוכניות עבודה ופיתוח עסקי ואישי ויצירת הרגלי שיווק מקדמים, הן בצורה פרטנית והן לקבוצות.

החזון שלי לאפשר לכל עסק מגדול ועד קטן להפוך למותג מעורר השראה ומשגשג באמצעות יצירת בהירות, סדר ובטחון בדרך להצלחה שטובה לו. את זה אנו עושים על ידי גיבוש משותף אסטרטגיה וטקטיקה שיווקית, התפתחות עסקית ואישית ויצירת הרגלי שיווק מקדמים. בדרך פשוטה ואפקטיבית שמייצרת ביקוש מהקהל בקלות "נטולת מאמץ".

תארים ותעודות:

  • BA בתקשורת, שיווק והתנהגות צרכנים- בהצטיינות- המכללה האקדמית ספיר
  • MA בתקשורת וניהול – האוניברסיטה העברית
  • אימון מנטלי – המכללה האקדמית ספיר
  • פרקטישינר ומאסטר NLP- MNL מייסודה של מירי שפילמן
  • הנחיית קבוצות- המכללה האקדמית ספיר
  • מיינפולנס למטפלים – MNL מייסודה של מירי שפילמן
  • דירקטורית- התאחדות התעשיינים
אסטרטגיות שיווק לעסקים ועצמאיים | מירי גד-מסיקה

על השיטה:
רק מה שפשוט פשוט קורה. כי כשיש בהירות, סדר וביטחון מגיעה ההצלחה.

בבסיס השיטה יש 4 יסודות ההכרחיים לקיומו של כל מותג:

סט הגדרות אסטרטגית

מאגר מסרים מדויקים לבניית תדמית והנעה לפעולה

תוכנית עבודה לטווח ארוך 

תוכניות פעולה יישומיות לטווח קצר

השיטה מאפשרת לכל עסק קטן כגדול להיות המותג שהוא בפשטות ואפקטיביות מרבית.
היא סדורה, ברורה ואינטואיטיבית וכל סוג עסק יכול לעשות בה שימוש כדי להפוך להיות מותג ואוטוריטה בתחומו.

את השיטה פיתחתי במהלך שנות ניסיוני הרבות בתחום השיווק והאסטרטגיה מארגונים גדולים לצד עבודה עם עסקים בינוניים ועצמאיים והיא הוכחה כמוצלחת מאוד בכל הפעמים שנעשה בה שימוש עקבי ורציף. 

לקוחות ממליצים:

שובל אביטן
שובל אביטן
2023-04-22
הגעתי למירי קצת מבולבלת, לא סגורה על איך להתקדם היא מאוד עזרה לי בבנייה של התכנית השנתית ודרכי פעולה ועכשיו מאוד ברור לי מה הצעדים ומה צריך לעשות, תודה מירי🙏🏼🙏🏼
Dean Galili
Dean Galili
2023-04-11
הגעתי למירי מתוסכל, מבולבל ומאד פסימי. כבר במפגש הראשון התחלתי להרגיש יותר טוב והבנתי שמצאתי את מה שחיפשתי. מירי מאד קשובה, איכפתית, מלאה בכלים הן מעולמות השיווק והן הטיפול, והשילוב של השניים עזר לי ליצור ולהתקדם גם ברמה הרגשית וגם הפרקטית. ממפגש למפגש מירי לא הפסיקה להפתיע אותי, שכבר חשבתי שאין יותר מה לעשות מירי שלפה רעיונות מבריקים. היום אני כבר נמצא במקום אחר לגמרי והעסק שלי בטיפוס תמידי. אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה לקדם את העסק שלו.
Yael mintz
Yael mintz
2023-02-26
הגעתי לסדנת שיווק פשוט ואפקטיבי אחרי שנה מורכבת מבחינה עסקית כדי לעשות לעצמי סדר ולקבל מסגרת תומכת לארגון השנה החדשה. קיבלתי מהסדנה כלים שנתנו לי בדיוק את מה שחיפשתי - סדר ותמיכה, בעבודה ובמחשבות לפיתוח העסק, עזרה במיקוד והפשטה של תהליכים. הסדנה עזרה לי מאוד להכניס שגרת שיווק וראיתי גם כיווני גדילה חדשים. תודה רבה למירי, אני מאמינה שדרכינו עוד לא נפרדות ושאחזור לעוד סוגים של ליווי בקרוב.
לימור יבלונסקי
לימור יבלונסקי
2023-02-24
תודה מירי יקרה על סדנה מקצועית מאוד עם הרבה ידע שהעברת לנו. סדנת "מתכננות שיווק" עשתה לי הרבה סדר בתהליך השיווקי החל מהערכים שלי שהם ליבת העסק והבידול שלי ועד ליישום בפועל, גאנט חודשי ושנתי עם תכנון מסודר. מתחילה ליישם, לחדש ולהעיז. תודה על הכל!
שושי ליבנה
שושי ליבנה
2023-02-23
תודה על סדנה מעשית עם הרבה יידע וכלים כדי לארגן את התוכן ולעבוד עם גאנט מסודר וגם קבלתי הרבה דברים ויידע מעבר כמו מיקוד, שיווק, מכירות ממליצה לעבוד איתך יש לך הרבה נסיון ואת נהנת להעביר אותו הלאה
Pnina Rozental
Pnina Rozental
2023-02-15
תודה רבה על סדנה עמוקה ומעמיקה פתחת לי את הראש לכיוונים חדשים. יש לי תוכנית מסודרת ועכשיו אני גם יודעת איך לתפעל אותה תודה רבה🙏
Aliza Yermiyahu
Aliza Yermiyahu
2022-12-02
ממליצה בחום על מירי כיועצת עסקית המומחית בשיווק. קיבלתי ממנה כלים לניהול נכון של העסק שלי, תוך השגת יעדים שהצבתי לעצמי. מירי נתנה לי הרגשת בטחון שיש לי על מי לסמוך לקידום העסק שלי בצורה הטובה ביותר. אל תפספסו אותה 💪💪
שירה ביכלר
שירה ביכלר
2022-08-13
אני רוצה להודות למירי, על ההקשבה לצרכים המדוייקים שלי. הכנת ותכננת תכנון את המפגשים. לי זה מאוד התאים, כי עבדנו לפיהם. להבדיל, מייעוץ קודם שעשיתי, דייקת את התכנים למקום בו אני נמצאת, התעכבת במקומות שנדרשו לי, והובלת אותי קדימה, בהתאם למה שהיה נחוץ לי. אני מרגישה שיצאתי עם כלים שחלקם כבר התחלתי ליישם, ועל השאר אני עובדת, כדי ליישם. תודה רבה מירי יקרה. אני בטוחה שנפגש בהמשך.
שני בכר
שני בכר
2022-07-19
הגעתי למירי בשלב של קפיצת מדרגה בעסק. הליווי המקצועי של מירי גרם לי להתמקד, לבנות תוכנית פעולה וגם להצליח! מירי את מלאת ידע בתחום, וההמלצה שלי עלייך לעצמאיות נוספות רק מראה כמה אני מרוצה מהשירות שלך
hadas corem
hadas corem
2022-07-13
מירי מלאה בידע, ויש לה חוש לקלוט את האדם שמולה, את התשוקות ואת מה שמניע אותו, כמו גם את החששות ומה שמעכב. באסרטיביות וברגישות היא יודעת להניע לפעולה, ויודעת להראות את הדרך עבור כל אחד לבחור באמת הנכונה עבורו.